Pomoc

Czym jest tuRodzinka?

Tu rodzinka to pierwszy serwis stworzony od podstaw dla polskich rodziców posiadających dzieci w wieku 0-12 lat. Stworzyliśmy to miejsce aby pomagać Wam w codziennych zmaganiach ze świadomym i pozytywnym rodzicielstwem. W serwisie znajdziesz m.in. materiały edukacyjne, artykuły, informacje na temat wydarzeń i zajęć rodzinnych a także recenzje i oceny różnych produktów dla dzieci. Więcej o nas dowiesz się tutaj: https://turodzinka.pl/o-nas/

Dlaczego warto założyć konto w serwisie?

Dzięki rejestracji w tuRodzinka.pl będziesz otrzymywać od nas ciekawe inspiracje oraz praktyczne porady dopasowane do Ciebie i Twoich dzieci. Dzięki informacji o Twoim kodzie pocztowym zaproponujemy Ci lokalne wydarzenia i zajęcia dla dzieci. Dodatkowo dzięki koncie w serwisie możesz pisać recenzję, pobierać materiały edukacyjne oraz śledzić kolekcje naszych ekspertów.

Czy korzystanie z serwisu jest darmowe?

Korzystanie z tuRodzinka.pl jest całkowicie bezpłatne.

Jak działa zdobywanie punktów w serwisie i na co mogę je wymienić?

Punkty w serwisie otrzymujesz za uzupełnienie informacji o sobie i swojej rodzince a także za dodawanie recenzji i ocen produktów. Punkty zdobyte w ten sposób możesz wymienić na nagrody rzeczowe dostępne w katalogu nagród.

Jak mogę edytować swój profil i dane o mojej rodzince w serwisie?

Swój profil możesz edytować w zakładce „Twój Profil”  możesz przejść do niego tutaj: https://turodzinka.pl/panel/

 

Potrzebujesz pomocy, masz pytanie lub sugestie dotyczącą naszego serwisu? Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Napisz do nas: pomoc@turodzinka.pl

Możesz także skontaktować się z nami poprzez nasz profil na facebook: https://www.facebook.com/tuRodzinka/